Sultanbeyli Branda Afiş Baskı Merkezi

Sultanbeyli Branda Afiş Baskı Merkezi

Sultanbeyli Branda Afiş Baskı Merkezi

Dijital baskı sektöründe branda önemli bir üründür ve reklam sektöründe çokça kullanılır. Brandanın sağlamlığı ve uygun fiyatı birçok alanda kullanılmasının önemli etkenlerindendir. Branda ile vinil aynı kategoride olan malzemelerdir. Açık alanlarda rahatça kullanılabilmesinin nedeni oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmasından kaynaklanmaktadır. Baskı brandanın üzerine derinlemesine işlediği için hava koşulları gibi etmenlerden zarar görmez ve uzun süre kullanılabilir.

Yüksek kalitede baskı imkânı sunan dijital baskı makinaları ile yapılan branda baskı ve afiş baskı hangi sektörde olursanız olun oldukça etkili bir reklam yöntemidir.

Baskının kaliteli olması için branda ve afiş tasarımı da yüksek çözünürlüğe sahip olmalıdır. Böylelikle dijital baskı makinesinden çıktıktan hazır olan baskılar, detaylı incelendiğinde dahi yüksek çözünürlük oranına sahip olur.

Solvent bazlı mürekkep kullanılarak püskürtme ile yapılan dijital baskı ile, ürünleriniz (Branda, Afiş) uzun süre dayanıklılığını korur. İster açık alanda ister kapalı alanda kullanabileceğiniz baskılar ile uygun fiyatlı ve uzun ömürlü bir reklam çözümü üretebilir, dijital baskı örneklerini inceleyerek kafanızda bir tasarım fikri oluşturabilirsiniz. Bizi aramadan branda afiş baskı yaptırmayın

Comments are closed